info: +48 77 418 22 28
POLSKI - Producent Reklam        ENGLISH - Producer of Advertisments        DEUTSCH - Werbeproduzent

O firmie

Nasze realizacjeJesteśmy firmą produkcyjną ukierunkowaną głównie na produkcję kompleksowych systemów outdoor - reklamy zewnętrznej i identyfikacji wizualnej.
Posiadamy duże możliwości produkcyjne.
Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny park maszyn CNC  za pomocą których jesteśmy w stanie zrealizować
najbardziej wymagające projekty.
Szeroki profil produkcji, wykwalifikowana kadra, własny transport i ekipy montażowe, powodują że jesteśmy zupełnie niezależni.
Rozpoczęliśmy działalność jako mała wytwórnia szyldów, wraz z rozwojem rynku reklamowego w Polsce, przekształciliśmy się w firmę zajmującą się wszystkimi aspektami wdrażania programu identyfikacyjnego tożsamości firm.

Wyznajemy zasadę, że należy być otwartym na pomysły projektantów a jednocześnie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów w realizacji ich programów. Dawno zrozumieliśmy, że osiągnięcie jak najwyższej jakości jest celem ważniejszym niż tylko wyprodukowanie wyrobu.

Posiadamy duże doświadczenie w sektorze brandingu sieci sprzedaży samochodów, sieci serwisowych, stacji paliw i banków. Nasza firma bierze udział w wielu programach określania tożsamości firm, zapewniając produkcję i usługi montażowe w Polsce i w Europie.

Najważniejszym celem i polityką firmy jest produkcja wyrobów o zadowalającej jakości i konkurencyjnej cenie.
Firma podejmuje szereg inwestycji aby oferowany produkt posiadał cechy spełniające oczekiwania odbiorcy.

 

Nawiązując z nami współpracę masz pewność że:

 

  • otrzymasz produkt na wysokim poziomie pod względem jakości wykonania i estetyki
  • nasze usługi zabezpieczone są gwarancją
  • a konkurencyjność cen nigdy nie ma wpływu obniżenie jakości produktu
  • zapewnimy fachowy montaż i ciągłą obsługę i doradztwo

To Wy nawiązujecie pierwszy kontakt z firmami, które zlecają wykonanie kampanii reklamowej i tworzycie ich wizerunek. Z naszego doświadczenia wiemy, że agencje reklamowe często kończą swoją pracę na mediach, pozostawiając pozostałe elementy wizerunku firmy do zagospodarowania często przypadkowym "osobom", które nie potrafią przedłużyć pewnej jdei kompleksowej promocji w pozostałe elementy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Nasza firma z tak dużym doświadczeniem i możliwościami technologicznymi byłaby doskonałym uzupełnieniem w Waszej działalności.

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

Posiadamy centrum produkcyjne w Kluczborku i biuro handlowe w Hildesheim w Niemczech. Centrum produkcyjne w Kluczborku mieści się w dwóch obiektach zajmuje powierzchnię 3800 m2. Własne obiekty przemysłowe w znaczącym stopniu obniżają koszty produkcji.

Duża powierzchnia obiektów pozwoliła na wprowadzenie pełnego zakresu produkcyjnego. Ara jest firmą niezależną. Mamy nadzieje, iż te krótkie informacje o nas pozwolą Warn we właściwy sposób ocenić naszą firmę i jej możliwości.

 

drukuj
powrót

sitodruk - Ara Producent Reklamdruk UV - Ara Producent ReklamMalowanie proszkowe - Ara Producent ReklamTermoformowanie - Ara Producent ReklamPlotery frezujące - Ara Producent ReklamCięcie laserem - Ara Producent ReklamKonstrukcje stalowe - Ara Producent Reklam

 

ARA Producent reklam reklamy typu facia, pylon, totem, kaseton podświetlany i i wszekiego typu reklamy zewnętrzne